Kitokios Kalėdų šventės

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, lopšelyje-darželyje vyko Kalėdinės šventės. Tik šiemet jos šiek tiek kitokios… Bet ne blogesnės… Buvo ir žaidimų, ir daug muzikos, ir dovanų ir net Kalėdų senelis vaikučius aplankė, tiesa, per saugų atstumą. Kaip Kalėdų senelis šėlioja darželio kieme, vaikai stebėjo pro langą, kiti su seneliu bendravo nuotoliniame vaizdo  susitikime, dar kiti – rado po eglute paliktą Kalėdų senelio dovanų maišą ir pėdsakus… Vyresniųjų grupių vaikams pedagogės surengė žvakių gaminimo ir dekoravimo edukaciją. Šventes lydėjo gera  nuotaika, spindinčios ir stebuklo laukiančios mažųjų akys.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems