„Kiškučių“ grupės vaikai – sėklyčių šalyje

Oliziukas pakvietė vaikus į sėklų šalį. Apžiūrėjome įvairias sėklas, uostėme, lietėme, ieškojome didžiausių ir mažiausių. Stebėjome pro padidinamąjį stiklą. Nusprendėme,kad  sėklos skiriasi forma, dydžiu, spalva. Keliavome į vandens salą, kur sėklytes vyniojome į rankšluostinį popierių, po to sušlapinome ir supratome, kad vanduo padeda sėkloms sudygti. Į vandenį sodinome ir svogūną. Sprendėme, ką daryti, kad nepaskęstų vandeny.  Sėklyčių  pagalba kūrėme gėlės žiedą.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems