KAMUOLIO DIENA

2022 m. gegužės 10 d. paminėdami  Pasaulinę judėjimo sveikatos labui dieną,  skatinome darželio ugdytinių fizinį aktyvumą paskelbdami ją „Kamuolio diena“. Nuo pat ankstaus ryto vaikai į darželį skubėjo nešini įvairiaspalviais kamuoliais. Vaikai darželio aikštelėje susibūrė bendram kamuolių šokiui, o vėliau pramogavo su kamuoliais, įveikdami įvairiausias užduotis: bandė pakelti didžiulį parašiutą su mažais kamuoliukais, dalyvavo futboliuko estafetėse „pataikyk kamuolį į vartus“ bei įveikė įdomųjį kliūčių ruožą. Paminėję „Kamuolio dieną“,  visi kartu aktyviai sportuodami, vaikai  patyrė daug  gerų emocijų.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems