Kalėdos – tai stebuklų metas…

       Šventinis laukimo laikotarpis skirtas tam, kad atvertume savo širdis laimei ir gerumui, kad atsikvėptume nuo kasdienių darbų ir nors akimirkai pasidžiaugtume vieni kitais ir įvertintume tai, ką turime. Lopšelis-darželis “Pupų pėdas” nuoširdžiai dėkoja UAB “Mechanizmų nuomai” už nemokamai išnuomuotą žemės grąžtą, Eglei ir Edgarui Baltokams “Kalėdinės eglės” už padovanotą Kalėdų eglutę, UAB “Vandens smulkmenos” už padovanotą eglutės stovo pagrindą, veislynui “Perkūno sargas” už pravestą edukacinę veiklą Pasaulinei gyvūnų dienai paminėti. AČIŪ Jums už sukurtą nuostabią Kalėdinę nuotaiką!

                                                                                                                                Lopšelio-darželio “Pupų pėdas” bendruomenė

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems