Išvyka į zoologijos sodą „Raiba plunksna“

Spalio 7 d. ,,Gėlytės“ ir ,,Boružėlės“ grupės ugdytiniai vyko mikroautobusu į veislinių paukščių ir naminių gyvūnų zoologijos sodą ,,Raiba Plunksna“. Šioje sodyboje vaikai buvo supažindinami su žiurkėnais, pelytėmis, šinšilomis, kuriuos galėjo ne tik pamatyti bet ir paglostyti, palaikyti savo rankytėse. Iš arčiau pamatė įvairių rūšių paukščius, bandė juos ,,prakalbinti“, mėgdžioti jų garsus. Vaikai turėjo pažintį su poniais, avimis, stručiais, asiliuku, danieliais ir kt. gyvūnais. Juos maitino savo atsivežtomis daržovėmis. Taip pat sodyboje pasigrožėjome surinktų ragų kolekcija, net bandėme  pasimatuoti. Išvykos pabaigoje smagiai žaidėme vaikų žaidimų aikštelėje. Į darželį grįžome pilni gerų emocijų. Tikimės nuvykti dar ne kartą!

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems