Išvyka į zoologijos sodą „Raiba plunksna“

Spalio 7 d. ,,Gėlytės“ ir ,,Boružėlės“ grupės ugdytiniai vyko mikroautobusu į veislinių paukščių ir naminių gyvūnų zoologijos sodą ,,Raiba Plunksna“. Šioje sodyboje vaikai buvo supažindinami su žiurkėnais, pelytėmis, šinšilomis, kuriuos galėjo ne tik pamatyti bet ir paglostyti, palaikyti savo rankytėse. Iš arčiau pamatė įvairių rūšių paukščius, bandė juos ,,prakalbinti“, mėgdžioti jų garsus. Vaikai turėjo pažintį su poniais, avimis, stručiais, asiliuku, danieliais ir kt. gyvūnais. Juos maitino savo atsivežtomis daržovėmis. Taip pat sodyboje pasigrožėjome surinktų ragų kolekcija, net bandėme  pasimatuoti. Išvykos pabaigoje smagiai žaidėme vaikų žaidimų aikštelėje. Į darželį grįžome pilni gerų emocijų. Tikimės nuvykti dar ne kartą!