Išvyka į Žaliūkių malūnininko sodybą

Gruodis – Advento metas, kai aplink tvyro susikaupimas ir stebuklinga ramybė. Kartu tai  ir mistiškas laikotarpis, pilnas įvairių tikėjimų, spėjimų, burtų, lemsiančių ateinančius metus, šeimyninę laimę ar asmeninę sėkmę.  Šią savaitę grupių „Gėlytės“ ir „Kiškučiai“ ugdytiniai kartu su mokytojomis vyko į Žaliūkių malūnininko sodybą. Joje dalyvavo  edukacijoje „Kūčiukų kepimas“, skirtoje Adventui paminėti. Edukacijos metu vaikai sužinojo apie Kūčių ir Advento tradicijas, burtus. Patys mokėsi kepti kūčiukus. Kol kūčiukai kepė krosnyje, vaikai susitiko su Seneliu Kalėda. Jis supažindino vaikus su senoviniais žaislais, mokė žaisti žaidimus,, Atspėk, kas kalba?,, Meška už durų“. Kalėda visiems padovanojo po riešutą ir palinkėjo gerų metų. Su pačių keptais kūčiukais ir puikia nuotaika grįžome į darželį.