Išvyka į Šiaulių istorijos muziejų

Gražų kovo trečios dienos rytmetį  „Ežiukų“ grupės ugdytiniai  artėjančią Kazimiero dieną paminėjo ne tradiciškai, švęsdami Kaziuko mugės šurmulyje, o aplankė Šiaulių istorijos muziejų. Ten iš arčiau susipažino su senoviniais daiktais, apžiūrėjo archeologijos, istorijos ekspozicijas, įtvirtino įgytas žinias apie įvairias amatų rūšis. Labiausiai patiko Užgavėnių kaukės, dažytų kiaušinių piramidė. Su mokytojų pagalba vaikai suskaičiavo, kad ten puikuojasi net 102 gražuoliai margučiai. Apžiūrėjome įvairias senovines ekspozicijas bei kitus įvairius senovinius dirbinius. Didelį  įspūdį vaikams paliko ir kelionė autobusu. Išvykos metu netrūko džiugios nuotaikos. Grįždami jau planavome ir kitą mūsų kelionę.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems