Gurgu gurgu į Kaziuko turgų…

Kovo trečią dieną mūsų lopšelyje-darželyje prašurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė, kuri sukvietė  didelius ir mažus bendruomenės narius. Vaikučiai visą savaitę kartu su pedagogais bei tėveliais kūrė ir gamino įvairius darbelius, šventės išvakarėse kepė skanėstus, kuriuos pardavinėjo mugėje. Vaikams smagu buvo ne tik parduoti, bet ir spėti įsigyti patinkantį darbelį. Mugėje šurmulys buvo o-ho-ho. Sugrįžę į grupes vaikai džiaugėsi savo pirkiniais, dalinosi įspūdžiais. Pasibaigus mugei dar ilgai sklandė pavasariškai šventinė nuotaika. Niekas iš mugės neišėjo tuščiomis rankomis. Tikimės, kad džiaugėsi ir namiškiai sulaukę dovanų iš Kaziuko mugės.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems