„Gudručių viktorina“ lopšelyje-darželyje „Pasaka“

Kovo 16 d. grupės „Gėlytės“ vaikai, kartu su auklėtoja Toma dalyvavo Šiaulių lopšelio-darželio „Pasaka“ rengiamoje viktorinoje „STEAM gudručiai“. Prieš pradedant atlikti užduotis, vedėjos užminė mįslę, kodėl renginys pavadintas „Gudručių viktorina“. Viktorinos dalyviai samprotavo ir reiškė savo mintis ir visi sutiko su bendra mintimi, kad čia susirinko patys gudriausi, patys sumaniausi, patys protingiausi Šiaulių miesto darželinukai. Viktorinos užduotys buvo pasislėpusios po STEAM raidėmis, todėl užduočių metu vaikai tapo mokslininkais ir atliko bandymą su nuspalvinta duona, pasinaudodami išmaniosiomis technologijomis, atkodavo kokia pasaka slepiasi po šiandienos tema, išbandė tiltų tvirtumą, bei papuošė duonos maišelį. Viktorina užsibaigė vaikų apdovanojimais. Svarbu ir tai, kad tokių renginių metu vaikai ugdo ne tik santykių su bendraamžiais, bet ir visų kitų pasiekimų sričių įgūdžius.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2023 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems