Grupės ,,Ančiukai“ išleistuvės ,,Jau kviečia mokyklos varpelis“

,,Skrenda, skrenda, skrenda, vaikystė mano skrenda……“ Šios nuotaikingos dainelės žodžių lydimi, birželio 5-ą dieną ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Ančiukai“ vaikai rinkosi į pačią spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves. Šventė vyko pievelėje, kurioje netrūko šiltų saulės spindulėlių, žaidimų, muzikos, šokių, džiaugsmu spindinčių vaikų akių, juoko ir šypsenų. Daug gerų emocijų būsimiems priešmokyklinukams kėlė įteikti diplomai, atminimo dovanėlės, gėlių puokštelės ir smagios pramogos darželio kieme. Šventės kulminacija – į dangų pakilę margaspalviai balionai, kurie nusinešė visas vaikų svajones ir lūkesčius. Nuo ,,Ančiukų“ grupės vaikučių buvo įteikta ir dovana darželiui – kadagys ir pušelė, kurie puoš darželio kiemelį. Vėliau šventė persikėlė į mišką, kur vaikai dalyvavo smagiose karinėse pratybose. Smagu darželyje, bet greitai prabėgs vasara ir vaikus jau pakvies mokyklos varpelis.