„Gėlyčių“ grupės viešnagė biliotekoje

Ketvirtadienio rytą grupės „Gėlytės“ vaikai keliavo į biblioteką. Jie  buvo pakviesti dalyvauti edukacijoje „Žaidžiame pasaką“.  Jos metu vaikai klausėsi pasakos „Kaip kiškis mokėsi drąsos“ ir kartu su bibliotekos darbuotojomis ją inscenizavo. Vieni vaikai vaidino  kiškius keliautojus, kiti tapo vilkais ir kaukė miške. Išklausę pasaką vaikai ją aptarė ir suprato, kad drąsūs galime būti visi dideli ir maži. Vėliau vaikai iš plastilino kepė sausainius, kuriais pasakos herojus kiškis nugalėjo vilkus. Edukacija praėjo linksmai ir įdomiai, vaikai grįžo pilni gerų įspūdžių.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems