„Gėlyčių“ grupės projektas „Linksmoji matematika“

Grupės auklėtojos lapkričio 14-18 dienomis vykdė  trumpalaikį projektą skirtą skaičiavimo ir matavimo sričiai ugdyti. Žaidžiant matematinius žaidimus, vaikai mokėsi įtvirtinti skaičių eiliškumą, atlikti skaičiavimo veiksmus, greitai orientuotis erdvėje. Ugdytiniams labai patiko kūrybinės užduotys. Žaidimo forma vaikai lavino ne tik skaičiavimo, bet ir dėmesio sukaupimo, bei išlaikymo įgūdžius. Vaikai mokėsi  veikti grupelėmis, bei mokytis matematikos sportuojant. Projekto rezultatas džiugina, nes ugdytiniai visapusiškai ūgtelėjo: jau pažįsta skaičius, geba suskaičiuoti nuo 1 iki 10 (ir daugiau), atpažįsta ir pavadina pagrindines geometrines formas (trikampį, apskritimą, kvadratą), žino, kuo skiriasi svoris ir ūgis, kad matavimo įrankiais gali tapti net ir paprasčiausios priemonės, kurias randame gamtoje.