„Gėlyčių“ grupės projektas „Linksmoji matematika“

Grupės auklėtojos lapkričio 14-18 dienomis vykdė  trumpalaikį projektą skirtą skaičiavimo ir matavimo sričiai ugdyti. Žaidžiant matematinius žaidimus, vaikai mokėsi įtvirtinti skaičių eiliškumą, atlikti skaičiavimo veiksmus, greitai orientuotis erdvėje. Ugdytiniams labai patiko kūrybinės užduotys. Žaidimo forma vaikai lavino ne tik skaičiavimo, bet ir dėmesio sukaupimo, bei išlaikymo įgūdžius. Vaikai mokėsi  veikti grupelėmis, bei mokytis matematikos sportuojant. Projekto rezultatas džiugina, nes ugdytiniai visapusiškai ūgtelėjo: jau pažįsta skaičius, geba suskaičiuoti nuo 1 iki 10 (ir daugiau), atpažįsta ir pavadina pagrindines geometrines formas (trikampį, apskritimą, kvadratą), žino, kuo skiriasi svoris ir ūgis, kad matavimo įrankiais gali tapti net ir paprasčiausios priemonės, kurias randame gamtoje.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems