„Gėlyčių“ grupės išvyka į „Beržynėlio“ parką

„Gėlyčių“ grupės vaikai paminėjo turizmo dieną keliaudami. Auklėtoja Ingrida ir padėjėja Vilma kartu su socialinių partnerių  iš Dainų progimnazijos moksleivėmis 2022-09-21 dieną  keliavome pėsčiomis įvaikų žaidimų ir laisvalaikio parką  „Beržynėlis“. Nuostabi rudens diena ir šviečianti saulutė kvietė „gėlytes“ aktyviai veiklai parke. Kelionė neprailgo, nes visą kelią lydėjo puiki nuotaika ir nekantrūs klausimai: „Ką mes veiksime?“ , „Ką ten pamatysime? “. Parke mes gėrėjomės  vis labiau rudenėjančios gamtos vaizdais, žaidėme žaidimų aikštelėse, šėlome rudeninių lapų pievoje, prisiminėme ir įtvirtinome sporto judriuosius pratimus. Aktyviai ir įdomiai praleidome laiką. Išbandėme savo jėgas atliekant įvairius fizinius pratimus ir  jau lėtesniu tempu grįžome į darželį. Kelionės metu įtvirtinome saugaus elgesio taisykles gatvėje, parke, viešoje vietoje. Grįždami į darželį vaikai dalinosi  patirtais įspūdžiais.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems