„Gatvėj būki atsargus – šito mokyk ir kitus“

Lietuvoje nuolat auga automobilių skaičius keliuose, ypač didžiuosiuose miestuose. Atsiranda didesnis pavojus pėstiesiems. Nesaugiausi ir labiausiai rizikuojantys pėstieji, pereinant  gatvę – vaikai. Kad  vaikai gatvėje jaustųsi saugūs, reikia juos supažindinti ir nuolat priminti apie gatvėje slypinčius pavojus. Lopšelyje-darželyje vyko renginys „Gatvėj būki atsargus – šito mokyk ir kitus“. Renginiu siekėme, kad vaikas suvoktų kelio ženklų, užtikrinančių saugumą gatvėje, paskirtį ir svarbą. Tobulinome vaikų saugaus elgesio įgūdžius gatvėje, stengėmės formuoti suvokimą apie atšvaitus. Renginio organizatorės Monika ir Simona.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems