eTwinnig projektas „Kalėdų dovana”

Šiaulių lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ ikimokyklinio ugdymo grupės „Kiškučiai“ vaikai kartu su pedagoge Dovile Ušinskiene  į ugdymo turinį sėkmingai integravo eTwinning projekto „Kalėdų dovana“ veiklas. Šiuo projektu buvo siekiama sužadinti ugdytinių domėjimąsi Kalėdų papročiais, meninių atviručių gaminimu, lavinti vaikų kūrybiškumą, tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Gruodžio 23 dieną projekto partneriai (vaikai, pedagogai) susitiko Zoom vaizdo konferencijoje, kurios metu prisistatė, bei visi vieningai atplėšė vokus, kuriuose rado sveikinimo atvirukus. Visi kartu pasidžiaugėme nuveiktais darbais ir  pristatėme savo Kalėdinius muzikinius sveikinimus. Dalyvavimas eTwinning projekte labai teigiamai veikia vaikų motyvaciją, skatina juos lavėti bei tobulėti. Tokios veiklos išsiskiria iš kasdieninių veiklų savo forma, pateikimu, įvairove, o tai skatina vaikų smalsumą, norą dalyvauti, veikti.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems