„ERASMUS+“ pirmasis partnerių susitikimas Italijoje

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“ dalyvauja  „Erasmus+“ tarptautiniame projekte „Euro Montessori“.  Projekto trukmė nuo 2022 m. vasario 10 d. iki 2024 m. vasario 10 d.  Šiame projekte dalyvauja trijų šalių pedagogai – Turkijos, Lietuvos ir Italijos. Projektą koordinuoja Pasquale Venditti iš Italijos  (Cooperativa Sociale Prometeo onlus). Pagrindinis projekto tikslas – paskatinti pedagogus įvairinti ugdomąsias veiklas moderniomis praktikomis, naujais ugdymo ir ugdymosi metodais, atnaujinti ugdymosi aplinkas. 2022 m. gegužės 3-5 d. įvyko pirmasis Erasmus+ tarptautinio projekto „Euro Montessori“ partnerių susitikimas Trani mieste, Italijoje. Visos savaitės darbotvarkė buvo aktyvi ir kupina įspūdžių. Pirmąją susitikimo dieną projekto dalyviai susitiko organizacijoje Prometeo onlus, kur susipažino, pristatė savo šalis, miestus, ugdymo įstaigas. Taip pat detaliau aptarė  vykdomą projektą, intelektinių produktų kūrimo programą, projekto „Erasmus+“ logotipo kūrimo ir išrinkimo niuansus. Pedagogai  iš Lietuvos ir Turkijos apsilankė darželiuose Scuola Kindergarten Dragonetti – Montessori  Trani mieste ir  Kindergarten Montessori  Bisceglie mieste. Per tris seminarų dienas pedagogai  iš Lietuvos ir Turkijos turėjo galimybę susipažinti su Montessori ugdymo metodikos principais, stebėti vaikų veiklas grupėse, bendrauti su pedagogais ir ugdytiniais, apžiūrėti ugdymo įstaigų patalpas ir lauko erdves. Susipažinti su ugdomosiomis priemonėmis. Projekto dalyviai taip pat turėjo galimybę susipažinti su Trani ir Bari miestų architektūra, žymiomis vietomis. Pasisėmę patirties ir įgiję naujų įspūdžių, dalyviai išsiskirstė nekantriai laukdami kito susitikimo Italijoje.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems