Edukacija „Velykų zuikis“

Balandžio 12 dieną „Kiškučių“ grupės ugdytiniai lankėsi STEAM centre, kur juos pasitiko edukatorė iš „100 zuikių“. Edukacijos metu vaikai sužinojo daug įdomių faktų apie zuikius, aptarė  koks dažniausiai būna jo personažas, aiškinosi, kuo skiriasi zuikis, kiškis ir triušis, kodėl jis yra Velykų simbolis. O paskui patys kibo į darbus, ėmėsi kurti  medinius zuikių personažus su stoveliais, kurie tiks tiek ant Velykų stalo, tiek knygų lentynoje. Tad koks zuikis būsi tu? Su kaspinu ar lankeliu? Su akiniais ar ryškiais antakiais? Drąsus ar bailus? Ramus ar išdykęs? Kokie kiti veikėjai tiktų prie tavo sukurto zuikio? Dalyvaudami tokioje edukacijoje vaikai patobulino savo kūrybines galias, socialinių įgūdžių  bei  mokėjimo mokytis pasiekimų sritis.