Edukacija „Kalėdų eglutė“

Viena iš pagrindinių kalėdinių šventinių dekoracijų – eglutė. Tad nieko nelaukę „Kiškučių“ ir „Boružėlės“ grupių ugdytiniai kartu su savo auklėtojomis gruodžio 2 dieną kibo į darbus: dalyvavo nuotolinėje edukacijoje „Kalėdų eglutė“. Veiklos metu vaikai sužinojo apie eglučių puošimo būdus bei priemones. Kiekvienas  dažė eglutę žalia spalva, o pasirinktas dekoracijas spalvino pieštukais ir klijavo ant savo eglutės. Vaikai buvo susikaupę, kūrybingi ir labai patenkinti galutiniu rezultatu. Už gražų ir kūrybišką darbą mažieji buvo apdovanoti lipdukais.  Pačių dekoruotomis eglutėmis vaikai puošis savo namus. Lai šventinė nuotaika greičiau aplanko mus visus!

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems