„Beržynėlio takeliais“

„Beržynėlio“  takeliais

2020 m. spalio 7 d. Olimpinių žaidynių talismanai Miraitowa ir Someity  (Agnė ir Vida) pakvietė grupės „Nykštukai“ ugdytinius į  pramogą „Beržynėlio takeliais“, kuri vyko vaikų žaidimų ir laisvalaikio parke „Beržynėlis“. Pramoga buvo skirta projekto „Pupų pėdo olimpiečiai“ įgyvendinimui.  Čia vaikus pasitiko linksmai nusiteikę ir jiems įdomių užduočių paruošę personažai, kurie papasakojo vaikams apie save, vėliau visi kartu šoko apšilimo šokį. „Nykštukų“ komanda išsirinko kapitoną, o talismanai vaikams pateikė užduočių žemėlapį, pagal kurį vaikai ieškojo jiems sugalvotų užduočių ir bandė jas įveikti. Vaikai dėliojo olimpinių žaidynių logotipą, sportavo ridendami sportinių užduočių kubą, dėliojo olimpinių talismanų paveikslėlius, žaidė su parašiutu. Vaikai patyrė daug džiugių emocijų, o į darželį parsinešė prizus ir taurę.