„Basų pėdučių takeliu“

Birželio 10 d. ,,Meškučių“ grupės pedagogų komanda pakvietė įstaigos grupes į tradicinį sveikatingumo renginį ,,Basų pėdučių takeliu“. Vasaros laikotarpis yra pats tinkamiausias  vaikų grūdinimui. Renginys vyko paeiliui, skirtingoms grupėms atskirai, darželio kiemelyje. Dvi varlytės – kvaksytės su vaikučiais pasimankštinusios, kvietė  juos pasivaikščioti varlyčių takeliu. Eidami taku vaikai po kojomis pajuto natūralius akmenis, gruoblėtus kankorėžius, medžio šakeles, smėlio smilteles, rauplėtus kaštonus, švelnių lapų prisilietimą. Kelionės pabaigoje kojeles skalavo šiltame vandenyje. Vaikai ne tik sveikatinosi, bet ir patyrė itin džiugių emocijų.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems