Balandžio mėnesio iššūkis  „Švara – sesutė, sveikata – motutė“

„Ežiukų“, „Ančiukų“ ir „Gėlyčių“ grupių ugdytiniai įgyvendino projekto ,,Sveikata visus metus“ balandžio mėnesio iššūkį „Švara – sesutė, sveikata – motutė“. „Ančiukų“ grupėje   įgyvendinant  mėnesio iššūkį   vyko sveikatos  valandėlė ,,Mano sveiki dantukai “. Tikslas – formuoti teisingus burnos higienos įpročius, bei motyvuoti vaikus valytis dantis. Vaikai žiūrėjo filmuką, klausėsi informacijos apie dantų valymo priemones ir jų priežiūrą bei valėsi dantukus. Vaikai suprato, kad dantys rečiau ges, jei juos kruopščiai valys, valgys tinkamą maistą, po valgio skalaus burnytę, reguliariai lankysis pas odontologus. „Ežiukų“ ir „Gėlyčių“ grupėse vyko rymetis  ,,Švarios rankelės“, kurio tikslas- ugdyti vaikų rankų higienos įgūdžius. Rytmečio metu vaikai sužinojo, kad teisingi plovimo judesiai gali pašalinti daugumą bakterijų ir sumažinti sergamumą, nes plauname rankas ne tik tam, kad jos būtų švarios, bet ir tam, kad apsaugotume save ir kitus nuo užkrečiamų ligų.  Išsiaiškino, kad per nešvarias rankas plinta įvairios ligos, svarbu žinoti kada ir kaip taisyklingai plauti rankas.  Atliko įvairius eksperimentus su muilu, kurie parodė kaip muilas pašalina bakterijas.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems