Balandžio mėnesio iššūkis: ,,Juokas – vienintelis užkrečiamas dalykas, kurio nereikia bijoti ir saugotis (emocinė sveikata)“

Šiaulių lopšelio-darželio ,,Pupų pėdas“ ugdytiniai įgyvendino projekto ,,Sveikata visus metus“ balandžio mėnesio iššūkį ,,Juokas – vienintelis užkrečiamas dalykas, kurio nereikia bijoti ir saugotis (emocinė sveikata)“. ,,Kiškučių”, ,,Boružėlių” ir ,,Nykštukų” grupės ugdytiniai aktyviai dalyvavo veiklose, kurios sukelia teigiamas emocijas. „Boružėlės ir „Kiškučių“ grupės ugdytiniai kartu su auklėtojomis žaidė mėgstamus žaidimus, piešė ant balionų emocijų veidukus, šmaikštavo, juokėsi, pūtė balionus, vėliau juos skraidino aukštyn. Daug juoko emocijų sukėlė pučiami muilo burbulai.,,Nykštukų“ grupės ugdytiniai robotuko pagalba ,,Bee-Bot“ prisiminė emocijas, kūrė linksmas istorijas. Skambėjo juokas  atliekant juoko jogos pratimus, mankštelę, kūrybišką užduotį su veidukais. Vaikai žaisdami patyrė daug džiaugsmo, teigiamų emocijų! Puiku, kad galime palaikyti gerą emocinę sveikatą, o juokas vaikams suteikia daug džiugių emocijų.