Apie mus rašo …

Kovo 18 d. įvyko „Erasmus+“ programos tarptautinio projekto „Pedagogų darbo sistema ugdant vaikų skaitymo raštingumą“ baigiamoji konferencija. Savo patirtimi apie skaitymo įgūdžių ugdymą dalijosi ir Šiaulių  lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ pedagogai. Remiantis  sukaupta Latvijos, Estijos ir Lietuvos pedagogų-praktikų patirtimi parengtas mokytojo vadovas  „S-K-A-I-T-Y-K. Kaip išmokyti ir išmokti skaityti?“
Skaitykite daugiau: https://www.svietimonaujienos.lt/skaitymo-igudziu-ugdymo-kelyje/

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2021 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems