Antroji STEAM savaitė „Ateities inžinerija. Svajonių tiltai“.

Prabėgo antroji STEAM veiklų savaitė svečiuose vėl lankėsi  lopšelių-darželių „Voveraitės“, „Eglutės“, „Dainelės“,„Rugiagėlės“ ir „Žiogelio“ vaikučiai. Mažieji atradėjai šiose veiklose sužinojo apie tiltus, jų rūšis ir konstrukcijas. Plančetės pagalba ieškojo tiltų paveikslėlių virtualioje erdvėje. Iš įvairaus dydžio popieriaus juostelių konstravo įvairius tiltus. Su pasirinktomis priemonėmis grupėse statė tiltus ir stebėjo, kokį svorį jie galėtų išlaikyti. Tada sekė įdomiausia užduotis: su Cubroid programavimo kubais – robotais  pravažiuoti pro pastatytus statinius. Tai pirmieji programavimo pagrindų žingsniai. STEAM veiklas vedė lopšelio-darželio pedagogės Toma ir Vida. Mokytojos veiklose „perėjo“ visas STEAM sritis suteikdamos ugdytiniams žinių, ugdydamos gebėjimo bendrauti, bendradarbiauti , mokėjimo mokytis įgūdžius, kartu skatinant  patirti atradimo džiaugsmą ir pasitenkinimą.