,,Ančiukų“ grupės išvyka į Šiaulių teniso akademiją

Lapkričio 15 dieną, ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Ančiukai“ vaikai lankėsi Šiaulių teniso akademijoje, kur susipažino su sporto šaka – tenisu ir treneriais. Sužinojo, kad norint išmokti žaisti tenisą, būtina lankyti treniruotes, įsigyti raketes ir teniso kamuoliukus. Treniruotės metu vaikai mokėsi taisyklingai rankoje laikyti raketę, su rakete nešti kamuoliuką, ridenti, atmušti. Žaidė įvairius žaidimus, skirtus mokymuisi žaisti tenisą. Į darželį visi grįžo kupini džiugių emocijų, su dovanom ir neblėstančiais įspūdžiais.

Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“
Darbo laikas: 7.00–19.00 val.
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre

Dainų g. 88, LT-78270 Šiauliai
Įm. k. 190528621
Tel. (8 41) 552 724, 552 796
El. p. pupupedas@splius.lt

2022 © Šiaulių l-d „Pupų pėdas“
Versija neįgaliesiems