Vykdyti projektai, programos

2002-2004 m. m. projektas „Aš būsiu sveikas ir guvus praėjęs sporto takeliu“.
Projekto tikslas – skatinti vaikų poreikį judėti. Per judesį išreikšti teigiamas emocijas, pažintis pojūčių, jausmus ir kūno vientisumą, lavinti vikrumą, judesių koordinaciją, grūdinti organizmą, padėti plokščiapadžiams vaikams taikant netradicines korekcines priemones (kaštonų vonias, akmenukus, dygliuotus kamuoliukus).

2003 m. lopšelis-darželis „Pupų pėdas“ priimtas į Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą. Esame asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ nariai. Įstaigos bendruomenė nuolat vykdo sveikos gyvensenos projektus.

2003 m. projektas „Menas sveikai ir kūrybingai gyventi“.
Ikimokyklinio amžiaus vaikams būdingas poreikis judėti, veikti. Patirtis mokantis taisyklingai kvėpuoti atsiranda pamažu. Atkreipdami dėmesį į tai, kad vaikai dažnai serga kvėpavimo takų ligomis darželio pedagogai sumanė įgyvendinti šį projektą pasirinkdami vieną iš sveikatos būdų – taisyklingą kvėpavimą, aktyvaus bei pasyvaus poilsio įgūdžių ugdymą.

2003 m. projektas „Žaliuoju taku į švarią, gražią gamtą“
Projekto tikslai: Ugdyti norą domėtis gamta, suvokti gamtos grožį, naudą, pagal išgales kurti jį savo aplinkoje. Įgyvendinant projektą vaikas sužino daugiau apie augmeniją, išmoksta prisiimti dalį atsakomybės už šalia esančių gyvūnų ir augalų išsaugojimą, o savo darbeliams panaudoja įvairią gamtinę medžiagą.

2004 m. projektas „Judėjimo džiaugsmas“
Projekte dėmesys skiriamas sveikatos stiprinimo priemonėms, fiziniam aktyvumui, higienos įgūdžių ugdymui. Visa tai vaikai pasieks judėdami, ilsėdamiesi gamtos kampelyje.

2004 m. projektas „Tau vaikuti dovanoju, ką senoliai sugalvojo“
Įgyvendinant projektą siekiama padėti vaikams ugdytis tautinę savimonę, pažinti savo krašto etnokultūrą, veikloje dažniau naudoti lietuvių liaudies kūrybą, turtinti grupės aplinką, skatinančią domėjimąsi etnokultūra, lankytis muziejuose.

2005-2008 m. m. projektas „Noriu augti sveikas, stiprus ir tvarkingas“
Projekto tikslas teikti korekcinę pagalbą vaikams, turintiems silpną raumenų sistemą, asimetrinę laikyseną, padėti vaikams ugdytis kultūringo elgesio prie stalo įgūdžius.

2005 m. projektas „Mes švarios gamtos bičiuliai“
Tai aplinkosauginis projektas. Projekto dalyviai pedagogai, ugdytiniai, tėveliai ir mikrorajono bendruomenė. Projekto tikslas suteikti kuo daugiau žinių ir praktinės veiklos aplinkosaugine tematika. Organizuojamos talkos, makulatūros rinkimo akcijos, viktorinos, meninių – kūrybinių darbelių parodos iš antrinių žaliavų.

Informacija atnaujinta — 2019-09-18 | << ATGAL